• Škola je otevřena i pro žáky 2. stupně

• 24.08.2021 09:45
      • Vzhledem k velkému zájmu zákonných zástupců (a věříme, že i našich žáků ) bude od 8. 6. 2020 škola za přísného dodržování mimořádných hygienických opatření otevřena i pro žáky 2. stupně. Více informací v článku. Publikováno 5. 6. 2020
      • Žákům budou poskytovány skupinové i individuální konzultace týkající se zejména plnění úkolů distančního vzdělávání, také je mohou žáci využít k objasnění učiva, k vysvětlení zadávaných samostatných prací, k doplnění hodnocení za 2. pololetí školního roku a podobně. Po dlouhém čase karantény budou denně v osobním styku se svými spolužáky a učiteli; část konzultačních hodin bude vyhrazena i třídnickým hodinám.

Konzultační hodiny pro žáky 2. stupně

Při nástupu do školy musí mít s sebou každý žák zákonnými zástupci podepsané čestné prohlášení o neexistenci virového onemocnění (viz pokyny k nástupu).

Budou denně (pondělí až pátek) od 9.00 do 10.30 hod.
        Příchod ke škole 8.45 – 8.55 hod.

Žáci budou v 5 skupinách: 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8. + 9. třída (7. třída je kvůli vysokému počtu přihlášených žáků rozdělena do dvou skupin, žáci 8. a 9. ročníku jsou naopak spojeni do jedné skupiny).

Vstup do školy
        hlavní vchod 6.A, 6.B
        vchod pro školní družinu 8. + 9. třída
        žákovský vchod (přes šatny) 7.A, 7.B

Konzultace skupin 6.A, 6.B a 7.A budou v kmenových třídách, 7.B v učebně počítačů a skupina 8. + 9. v kmenové třídě 8. tř.
        Žáci si s sebou do školy budou denně nosit roušku, přezůvky, psací a rýsovací potřeby, učebnice a sešity (rozvrh konzultačních hodin jednotlivých předmětů dostanou první den – v pondělí 8. června). Škola umožní (Nepožaduje!) svým žákům používat mobilní telefony, tablety, notebooky apod. jako učební pomůcku, ale pouze na jejich vlastní zodpovědnost.

• Zpět na seznam článků