• Žák s negativním testem
          • Tak nám dovolili vrátit se do školy

• Zlepšující se pandemická situace dovolila vrátit se do školy. 12. duben se tak stal už třetím prvním školním dnem ve školním roce 2020/2021. Po půl osmé začaly hlavním vchodem proudit zástupy žáků 5 tříd 1. stupně. Po tom, co se převlékli, byli po třídách rozřazeni do připravených testovacích místností. Vše proběhlo hladce, žáci byli klidní, ohleduplní, ukáznění, krok po kroku plnili příkazy vyučujících a asistentů. Zhruba po dvaceti minutách bylo otestováno a žáci směli po dlouhé pauze opět zasednout do svých lavic, i když zatím jen polovina prvního stupně.

Mnohokrát děkujeme rodičům, kteří v nás vložili důvěru, a přes všechna nepříjemná opatření a nařízení poslali své ratolesti zpět do školy. Jsme vám velmi vděční za ochotu svěřit nám svá dítka do péče. Pevně věříme, že tento krok budou následovat kroky další a že se ve škole postupně sejdou všichni žáci a že zase budeme normálně žít.

RuKa